5 veidi, kā panākt, lai meitene tevi pamet

5 veidi, kā panākt, lai meitene tevi pamet

Gribi pamest draudzeni, bet nezini, kā to izdarīt ar minimāliem zaudējumiem? Kāpēc gan nelikt viņai tevi pamest? Piedāvājam tev 5 pretīgus, bet efektīvus veidus, kas atbrīvos tavu dzīvojamo platību un personisko telpu no apnicīgās pasijas.

1 Kļūsti par puisi ar putniņiem

Nē, runa nav par mīļām dīvainībām, dēļ kurām viņa, iespējams, ir pievērsusi tev uzmanību. Mēs runājam par vērienīgu pasīvi agresīvu uzvedību, kas ir lielisks līdzeklis nevēlamu sieviešu atbaidīšanai. Pirmais solis pretim neprātam ir paranoja. Pastāvīgi izrādi savu neuzticību meitenei, saviem draugiem un visai sabiedrībai kopumā. Viņa tev nepiezvanīja, kaut apsolīja? Tā ir acīmredzama zīme, ka tevi māna! Kurjers laikā nepiegādāja pasūtījumu? Droši vien viņu pārķēruši FIB pārstāvji,  izķidājuši kasti, tavā jaunajā pleijerī ielikuši noklausīšanās ierīci, lai valdība varētu izspiegot tevi dušā! Neierobežo savu fantāziju. Nākamais posms – greizsirdība. Tu jau uzvedies kā paranoiķis, tāpēc šim jābūt kā dabiskam notikumu turpinājumam. Katrs vīriešu dzimuma cilvēks, ar kuru viņa ir uzdrošinājusies komunicēt, ir viņas īstais vai potenciālais mīļākais. Paķer no viņas rokām telefonu, atbildi uz viņas zvaniem, pieprasi visu sociālo tīklu kontu paroles, arī no visiem e-pastiem. Gatavs? Tagad pienācis laiks nostiprināt sasniegto efektu ar neracionālu emociju izrādīšanu. Raudi, ja viņa pārāk ilgi runā pa telefonu ar savu mammu. Dusmojies uz viņu, kad viņa grib tevi pamasēt, vai pagatavot garšīgas vakariņas. Apbrīno ēdamā burgera vai kartupelu frī skaistumu. Kad viņa pieprasīs paskaidrojumus par tādu uzvedību, vaino endokrīnās saslimšanas, hipofīzes audzēju vai kaut ko citu.

2 Visu laiku turi atvērtu savu meklētāju

Ideālā gadījumā tev patstāvīgi vajag lietot viņas datoru, nedzēst vēsturi un turēt atvērtas mājaslapas no sērijas “kā cīnīties ar iekšējo, mežonīgo sērijveida slepkavu”. Var pat uzrakstīt vēstuli kādam psihologam ar vārdiem” Es neko citu nejūtu, izņemot degošas alkas pēc asinīm”. Ar šādiem meklējumiem piepildi savu datoru, viņas datoru, telefonu un planšeti. Un ja tev nav laika gaidīt, tad atstāj šo mājaslapu atvērtu. Rezultātu nevajadzēs ilgi gaidīt.

3 Kļūsti par vislielāko mērgli kāds jebkad dzīvojis

Šīs vistas temperatūra acīmredzami ir par pusotru grādu aukstāka, nekā tu esi pieradis. Un šī ieskrietuve saucas par restorānu?! (Histērijas lēkme). Atjaunojošās jogas kurss sākās trīs minūtes vēlāk? (Histērijas lēkme un prasība atlaist instruktoru). Un kas tur kūp tavā krūzē? Jo tu pasūtīji kafiju, ko maluši afrikāņu bērni un kas vārīta uz atklātas uguns, kas aizdedzināta ar Dostojevska romāniem! (Histērijas lēkme ar aizdomām par epilepsijas lēkmi). Atceries: visām lietām tev apkārt ir jābūt pils tipa, viss obligāti jāizvieto pēc fen-šui, bet tavā leksikā jāparādās daudziem noslēpumainiem vārdiem, par kuru nozīmi normālam cilvēkam nav ne mazākās nojausmas.

4 Nejauša orientācijas maiņa

Viņa nevarēsi ar tevi nepārtraukt attiecības, ja tu pateiksi, ka mīli viņu, bet, ka tavām ģenitālijām ir pretējs viedoklis. Diezgan cietsirdīgs apgalvojums, bet tā ir ideāla atruna tādam slinkam mudakam kā tu. Tu uzņemsi visu uz sevis, bez liekiem “es domāju, mums vajadzētu satikties ar citiem cilvēkiem”. Un, ja meitene tev nenoticēs, vienmēr jau var vainot situāciju, kad “ ir juceklis ar seksuālo orientāciju”. Saki, ka tev vajag pabūt vienam, lai tiktu galā ar savām pretrunīgajām velēšanām, vai ka sen atpakaļ tev ir bijusi līdzīga pieredze un acīmredzot no sevis nekā neaizbēgsi. Sliktākais scenārijs: viņa pieņems tevi tādu, kāds esi un pati gribēs paeksperimentēt, nodarbojoties ar seksu ar diviem vīriešiem. Šajā gadījumā tev vajadzēs mest kaunu pie malas un atzīties melos. Neuztraucies, mums ir vēl viens variants.

5 Izpēti ģenētiskās saknes un izdari brīnumainu atklājumu

Ir dators ar fotošopu? Labi, tad tu esi gatavs nākamajam solim! Ziedo savu laiku, lai izveidotu kvalitatīvu ģenētiskā koka maketu, kur meklēšanas rezultāti parādīs, ka jūs abi esat asinsradinieki. Tu, protams, esi liels “Galma spēļu” fans, bet ne jau tādā mērā! Uz jebkuru iebildi pārliecināti apgalvo:” Cilvēkiem visā pasaulē ir ārlaulības bērni! Un tu man saki, ka nav iespējams, ka šis ūsainais arābs patiesībā ir tavs tēvs?!” Tavas dzelzs loģikas sienu, kas būvēta no neapgāžamiem pierādījumiem,  nav iespējams izjaukt. Laiks kravāt mantas. Protams, daudz ātrāk būs vienkārši pieiet pie viņas un pateikt: “Zini, es gribu šķirties no tevis, tev ir dīvaina figūra un tu neesi pievilcīga”, – bet tas nav pieklājīgi.

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?