5 seksa skandāli vēsturē

Es saprotu, ka šobrīd visa pasaule – gan mana ģimene, gan draugi, gan kaimiņi, runā par seksu un par to, kas īsti ir sekss. Šīs intīmās tuvības ir daļa no mūsu ikdienas un laba garastāvokļa noslēpums, lai katrs mēs justos laimīgs. Vēsturē seksu uztvēra ļoti nopietni un nodarbojās ar seksu tikai tādēļ, lai radītu bērnus vai izdabātu karaļa, karalienes. farona utml. vēlmēm. Šie ir nopietnākie intīmie pieci skandāli vēsturē, kas šokēja visus tā lasītājus.

1. Ramzesa noslēpumainā slepkavība

Pēc tēvs nogalināšanas Ramzesa dēls izsludināja šo slepkavu meklēšanu, kā rezultātā tika atrasti vairāki cilvēki, kurus turēja aizdomās. Trīs izmeklētāji bija savaldzināti un to izdarīja šī laikmeta skaistules, kuras bija iesaistītas slepkavībā. Pavalsnieki meklējot šos vīriešus burtiski atrada viņus uz šīm sievietēm, nodarbojoties ar seksu. Farona dēls lika vienam nogriest ausi un degunu, otrs izdarīja pašnāvību, bet trešais atzinās nodarījumos un nodeva pārējos divus vīriešus.

2. Suņa maska

Lūk, vēl viena slavena vēstures daļa. Bagāts vīrietis bija noskatījis precētu jaunavu un pat bija viņai piedāvājis 200 000 tā laika naudas. Taču viņa nepiekrita. Tā nu vīrietis domāja kā rīkoties tālāk. Zinot sievietes mīlu pret Ēģiptiešu Dievu Anubisu, viņš nolēma uz sejas uzvilkt viņa masku un devās pie Paulinas. Pavalsnieki paziņoja sievietei, ka pie viņas ir ieradies Dievs Anubis. Tā nu Paulina pavadīja nakti kopā «Anubisu».Vīrietis pats visu sabojāja lieloties, ka ietaupījis 200 000 lielu naudu. Paulina pasūdzējās imperatoram un sadedzināja visus līdzdalībniekus.

3. Suja dinastija

Precēts vīrietis vārdā Sja bija attiecībās arī ar princi Liņu. Šie divi vīrieši un Sja sieva mīlējās trijatā, taču slepus, lai padotie šī ziņas neuzzina. Bet kad kādu dienu izrādījās, ka princis ir nogalināts, ministrija gāja pret ģimeni, jo viņi bija vienīgie aizdomās turamie. Slepkavu tā arī neizdevās atrast, taču pēc šī visa Sja tika iecelts par princi. Joprojām šim stāstam ir vairāki noslēpumi, kurus noteikti nekad neviens neuzzinās.

 

AVOTS

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?