5 neparastas pozas, kuras jums noteikti ir jāpamēģina!

Attēlu rezultāti vaicājumam “sexy couple favim”

Reizēm ar vienkāršām kustībām un nelielu pozu maiņu ir iespēja iegūt neaizmirstamu un mežonīgu seksu. Piemēram minionāra pozā sievietei vajadzētu pamēģināt kādreiz savas kājas nolaist pilnībā uz leju vai savīt kājas kopā ar vīrieša spēcīgajām un muskuļottajām kājām. Šis ir tikai neliels padoms, skaties tālāk!

1

Intervencija 

2

Tu guli uz muguras un viņa kājas ir uz pleciem. Viņš stāv uz ceļiem tavā priekšā. Tvists: viņš tevi ritmiski piepaceļ ik pa laikam. Jo kustības būs ritmiskākas, jo vairāk kaisles jūs izrādīsiet viens otram. Ja viņš vēl noskūpstīt tev kājas – tas vispār būs super!

Dīvānu tverks

3

Viņš sēž uz gultas vai dīvāna, sieviete tikmēr ir uz vīrieša ceļiem ar muguru pret viņu. Kad esat iejutušies ritmā, tad sieviete var mazliet piespiest ciešāk vīrietim savas kājas. Vieglāk būs atbalstīties pret grīdu ar rokām. Bet jāzina: šai pozai ir nepieciešami spēcīgi muskuļi, lai sekss būtu izdevies, pretējā gadījumā jums nekas labs no šī nesanāks.

Kārtainā torte

4

Ja vēlies kaut ko jaunu, tad tev vajadzētu izmēģināt šo pozu. Apgulies uz muguras. Tvists: aizmet kājas aiz galvas, dari visu kā parādīt augšējā attēlā. Vīrietim ir jābūt ļoti uzmanīgam, lai sieviete nesalauztu kaklu un nenodarītu sāpes ar pārāk enerģiskām kustībām.

Primitīvā uguns

5

Šī poza ir domāta visiem tiem pāriem, kurā dominē vīrietis seksā nevis sieviete. Šajā pozā vīrietim ir jāņem pārsvars un jādara viss, lai sieviete būtu apmierināta ar tavu rezultātu. Izmēģini, tu nenožēlosi!

Primitīvā uguns 2
6

Šī poza domāta, ja jums enerģisks sekss nav pa prātam. Šī poza būs ideāls variants pēc garas, nogurdinošas darba dienas. Sieviete var ar savām rokām maigi piespiest sava vīrieša pēcpusi, tas viņam ļoti patiks!

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?