5 neizprotamākās zodiaka zīmes. Ar tām vienmēr ir grūti!

14

Katrai zodiaka zīmei tiek piedēvētas savas rakstura īpašības, plusi un mīnusi, katrai no tām ir savs īpatnējais komunicēšanas veids, tomēr, tiek uzskatīts, ka 5 no 12 zīmēm ir vissmagākais raksturs, ar kurām vissarežģītāk atrast kopīgu valodu. Tas nav gluži tādēļ, ka šo zīmju pārstāvji būtu nepatīkami cilvēki, drīzāk šo cilvēku raksturu varētu nodēvēt par specifisku. Kuras ir šīs zīmes?

  1. Auns

Dzīve un dzīvošana ar Aunu ir pārpilna ar neparedzamiem pagriezieniem un izmaiņām. Šie cilvēki ļoti bieži pakļaujas savām īslaicīgajām emocijām. Auniem raksturīgi ir asi, nepārdomāti vārdi un pārdroši lēmumi, kuri līdz ar Auna ienākšanu Jūsu pasaulē, var kļūt par daļu arī no Jūsu ikdienas dzīves.

  1. Ūdensvīrs

Iemesls, kādēļ daudzi cilvēki nespēj izturēt Ūdensvīrus ir to kaitinoši augstā pašapziņa. Paši ūdensvīri visdrīzāk gan neatzīs šo faktu, bet it bieži uzskatīs sevi mazliet, mazliet labāku par citiem. Kategoriskums un despotisms – Ūdensvīram raksturīgas, bet citiem cilvēkiem nervus noēdošas īpašības. Protams, var mēģināt Ūdensvīru audzināt un mainīt, bet tas visdrīzāk novedīs pie neveiksmes un nebeidzamiem strīdiem.

  1. Dvīņi

Dvīņi paši ļoti labi apzinās savu problēmu: citkārt viņi nespēj piebremzēt un vajadzīgajā brīdī paklusēt. Šie cilvēki spēj piepildīt visu ap sevi, viņi cenšas būt paši spilgtākie un žilbinošākie, bet savā vienreizīgumā mēdz arī sastrādāt muļķības. Kritiskās situācijās Dvīņi spējīgi būt ārkārtīgi skarbi, ko tikai retais spēj paciest.

  1. Mežāži

Par Vēršu un Aunu ietiepību zina visi, bet nez kādēļ parasti tiek piemirsts par Mežāžiem. Tomēr viņu izturība pat acīmredzami muļķīgas situācijas vilkt līdz pēdējam, tādējādi pierādot savu taisnību, ir neticama. Mežāžu specifiskais raksturs mēdz atbaidīt citus cilvēkus, tādēļ nereti šī horoskopa zīme nereti mēdz būt vientuļa.

  1. Skorpioni

Lai arī kādās attiecībās Tu nebūtu ar Skorpionu, viņš tajās būs noteicējs un saimnieks. Skorpionam ir tendence dibināt tikai tādas attiecības, kurās viņš var būt galvenais, bet, ja kāds nepakļausies, distances ieturēšana, vēsums, atsevišķos gadījumos – arī garantēta atriebība. Ja Tev ir radi, draugi vai paziņas – šo zīmju pārstāvji, pamēģini izanalizēt viņu raksturu un uzvedības principus. Ļoti iespējams, ka simtprocentīgu atbilstību atrast neizdosies, tomēr dažreiz šādu tēmu pārdomāšana nozīmē cilvēka labāku iepazīšanu. Ja izdodas vilkt zināmas paralēles starp atsevišķām rakstura kādas horoskopa zīmes īpašībām un kādu konkrētu cilvēku, pastāv iespēja arī daļēji atkost šī cilvēka iespējamo rīcību un kaut aptuveni apzināt viņa domu gājienu.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?