5 horoskopa zīmes, kuras visvairāk mīl seksu

Attēlu rezultāti vaicājumam “sexy couple wallpaper”

Sekss ir daļa no pāra attiecībām un tas ir pavisam normāli, ka šad tad ir vēlme nedaudz ”paņurcīties” vienam ar otru. Ikviens pieaudzis cilvēks ļoti vēlas, lai viņam būtu lieliskas intīmās attiecības ar savu partneri. Skatoties no zodiaka zīmēm, tad dažām no tām ir izteikta seksuālā dzīve un kad tā nav sākās seksuālais bads. Tad viņi mēdz būt īgni, bez noskaņojuma un ar mērķi arī citiem sabojāt garastāvokli. Uzziniet, kuras ir tās piecas horoskopa zīmes, kuras mīl seksu visvairāk no citiem zodiaka zīmju pārstāvjiem:

LAUVA

Lauvai ir izteikta šī seksuālā dzīve. Ja viņš nespēj no sava partnera saņemt visas savas vēlmes, viņš sāk meklēt to citos cilvēkos. Ja redzi, ka lauva ir nikns bez iemesla, iespējams vienkārši viņam dzīvē trūkst seksa.

VĒZIS

No malas nemaz nevarētu pateikt, ka viņam interesē sekss, taču slepus viņš par to domā katru brīdi. Viņš par seksa partneri izvēlas tikai savu otro pusīti vai cilvēku, kurš nākotnē varētu būt daļa no viņa ģimenes.

STRĒLNIEKS

Jā, jā tieši viņš! Lai arī ka’viņi to slēptu un noliegtu, taču iekšēji zina ko vēlas no došanās uz randiņu. Tas nenozīmē, ka viņš vēlas otru pusi izmantot, bet gan vēlas apmierināt abu pušu seksuālās vajadzības.

SKORPIONS

Īsts zvērs gultā! Patīk eksperimentēt ar jaunām pozām, pat ar tādām kuras neviens nezina. Seksuālajā ziņā tikai atdodas savam partnerim un nemaz nedomā par tādu iespēju, kā krāpt savu dvēseles radinieku.

DVĪNIS

Dvīnim galvenais ir lai sekss būtu īsts un no visas sirds. Vienas nakts sakarus viņš neatbalsta. Viņš ir spējīgs nedaudz paflirtēt, taču gultā ar otru cilvēku nemetīsies, ja nejutīs ka tur kaut kas varētu nākotnē sanākt.

 

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?