3 zodiaka zīmju daiļā dzimuma pārstāves, kuras ir vissliktākās sievas

Attēlu rezultāti vaicājumam “bad wife”

No kādām sievām vīri bēg? No sliktām, protams! Katrā sievietē mīt mazs velniņš, kurš grib izlausties brīvībā, taču labsirdība to apslāpē. Visām sievietēm neizdodas šo velniņu paslēpt un pēc kāzām tas izlien ārā pilnībā, lai ēstu vīra nervus. Šīs 3 zodiaka zīmju pārstāves neteiksim, ka sliktas, bet gan kaitinošas sievas. Šad tad mēdz uzkāpt uz vīra ”nerviņa”.

AUNS

Ļoti aktīva un sabiedriska persona, kura mīl uzmanību. Garīgi ievainojama, strauji mainās garastāvoklis, kas vīru mēdz novest līdz baltajām pelītēm. Šai sievietei ir ļoti grūti izdabāt, jo viņai nemitīgi mainās noskaņojums. Vienu brīdi viņa var būt mīļa, jauka sieviņa, bet otrā brīdī viņa var pārvērsties par īstu pūķi.

VĒZIS

Mēdz teikt, ka vēža sieviete mainās līdz ar gadiem. Ir pieradusi, ka vīrieši danco pakaļ viņas stabulei un izdabā visām viņas iegribām. Sieviete vēzis ir apbrīnojami kautrīga būtne, bet viss mainās pēc daudzu gadu dzīvošanas kopā ar mīļoto vīrieti. Kautrība pārvēršas par ļaunumu, aizkaitināmību un kašķīgumu. Viņai blakus vajadzīgs stiprs vīrietis!

STRĒLNIEKS

Īsta bumba ar laika degli, ne sieviete! Ja viņas partneris viņu ir pievīlis vai viņa ir pazaudējusi interesi par viņu, tad viņa, klusējot aizies? Jā, dažas no strēlnieku sievietēm iespējams tā darīs, taču otra puse – atklās karu ar savu otro pusīti. Karš beigsies tikai, tad kad otrā pusīte ”uz ceļiem” rāpos lūgt atvainošanos.

AVOTS

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?