3 zodiaka zīmes no kurām sanāktu īstas drifta zvaigznes

Attēlu rezultāti vaicājumam “crazy drift”

No sākuma noskaidrosim, kas tad īsti ir drifts. Drifts ir autošosejas paveids, kurā tiek vērtēts pēc tādiem kritērijiem kā leņķis, ātrums, josla, prezentācija . Būtība Drifts ir automašīnas kontrole vadāmā sānslīdē. Drifts notiek tikai tam paredzētā trasē, kurā nav šķēršļu, cilvēku un dzīvnieku. Šim autošosejas paveidam ir jāmācās daudzus gadus, bet dažiem tas vienkārši ir asinīs jau no dzimšanas.

Lūk, 3 zodiaka zīmes, kuras varētu nākotnē kļūt par īstām un atpazīstamām drifta zvaigznēm:

DVĪŅI

Dvīnim drifts, ātrums, adrenalīns, automašīnas ir asinīs jau no agras dzimšanas. Ja viņš iesaistās dažādās sacīkstēs, kurās arī piedalās, tad viņš tur jūtās labāk nekā mājās. Ja viņam būtu iespēja, tad viņš savu iedzīvi varētu pārvietot uz automašīnu un tur pat labprāt pavadīt visu savu laiku. Sacīkstēs vienmēr būs pirmo trīs labāko vietu topā. Tiecies uz savu mērķi un nākotnē kļūsi par drifta zvaigzni!

JAUNAVA

Drifts var kļūt par neatņemamu dienas daļu, taču uz to ir jātiecās. Jaunavai ātri pazūd interese, tādēļ lai kļūtu par drifta zvaigzni tev nāksies smagi strādāt vairākus gadus. Iespējams uzreiz tu neapgūsi svarīgas detaļas, taču ar laiku zināšanas nāks. Neļauj pazust interesei!

SKORPIONS

Ātrs un bez žēlastības! Kad pats izmēģina kas ir drifts, tad nu ir āķis lūpā. Ir apzinīgs un tādēļ driftē tikai tur, kur nav cilvēku un dzīvnieku, kas pēkšņi varētu uzskriet uz braucamās daļas. Iedod viņam īsto automašīnu un viņš no viņas izspiedīs visu ko tā vien spēj!

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?