3 zodiaka zīmes, kuras spēj ar vārdiem nogalināt. Labāk nekaitini viņus!

Attēlu rezultāti vaicājumam “wild animal”

Katrā no mums mīt tā atriebīgā, ļaunā, skaudīgā daļiņa, kura mums neļauj dzīvot laimīgi. Cilvēki spēj otru aizvainot ar vienu vārdu vien. Citi vēlāk pārdzīvo, ka otram pāri nodarīja un labprāt atvainojas, bet šīs trīs zodiaka zīmes to it nemaz nenožēlo. Viņi pat ir spējīgi tev otrreiz to pašu pateikt ar plašu smaidu sejā. Nekādā gadījumā nekaitiniet viņus!

SKORPIONS

Tu noteikti nebrīnies, ka viņš ir viens no tiem riebīgākajiem. Ja izturēsies pret viņu labi, tad viņš pret tevi izturēsies divtik labi, taču ja izturēsies slikti, tad gatavojies ellei! Zini – ja viņš tev ir piedevis nodevību, melus, krāpšanu, pāri darījumus, tad viņš tev tik pat kā dāvā vēl vienu iespēju nopelnīt viņa cieņu. Ja arī otro reizi pieļausi kļūdu, tad mēs tev iesakam – pārvācies dzīvot uz citu pilsētu .. nē.. vēl labāk – uz citu valsti!

LAUVA

Īsts spridzeklītis! Tu drīksti lauvas idejas apšaubīt, taču nekad, nekad neliec viņiem atmest darbam ar roku, to viņi tev nepiedos! Lauvām ļoti nepatīk, kad kaut kas tiek rīkots viņiem aiz muguras un viņi nav lietas kursā par to. Ja viņi uzzinās, ka tev pret viņu ir negatīvas emocijas, tad rēķinies, ka būsi iekļauts sarakstā, kurā ir tikai nodevēji, meļi un skauģi. Pats, pats galvenais – nespēlējies ar viņu jūtām!

VĒZIS

Lai gan skorpionam un lauvai viņš klāt nestāv, jo ir daudz miermīlīgāks, bet dziļi sirdī ir spejīgs uz visu. Viņš ir kā sūklis. Uzsūc sevī visu negatīvo informāciju un tad, kādā brīdī pēkšņi eksplodē un ja tu gadīsies viņa ceļā tu dzirdēsi visu ko viņš patiesībā par tevi domā. Ātrrunātājs. Runā un tad tikai sāk domāt, ko gan viņš ir pateicis. Šis ir iemesls, kādēļ viņš bieži iekuļās nepatikšanās.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?