21.jūlijā Rīgas centrā notiks Humora un mūzikas festivāla “Made in Ukraina” atklāšana

_GRB8282

21.jūlijā plkst. 19:00 Rīgas vēsturiskā centra sirdī notiks lielā Festivāla “Made in Ukraina” atklāšana. Senlaicīgajā 18.gadsimta Rātslaukumā notiks vērienīgs koncerts, kurā piedalīsies vispopulārākie Ukrainas dziedātāji un humoristi. Redzēt uzstāšanos varēs katrs interesents, aicinām uz pasākumu visus viesmīlīgās Rīgas iedzīvotājus un viesus.

Festivāla atklāšanā ar vislabākajām dziesmām un priekšnesumiem tiks prezentētas gaidāmās trīs koncertu dienas, kas norisināsies 22., 23. un 24.jūlijā Jūrmalā.

Uz brīvdabas skatuves uzstāsies studijas “Kvartāls 95” aktieri, kas publikai rādīs savus labākos jokus no jaunās “Vakara Kvartāla” programmas, kuras pirmizrāde notiks Dzintaru koncertzālē 22.jūlijā. Izklaidējoši humoristiskais projekts “Vakara Kvartāls” redzams Ukrainas televīzijas ēterā jau vairāk nekā 12 gadus, pulcējot rekordlielus skatītāju reitingus.

Uz skatuves uzstāsies arī divas projekta “Smieklu Līga” komandas – “Dņepra” un “Odesas mansi”, kas kļuvušas populāras tālu aiz valsts robežām, prezentējot humoristiskā projekta “Smieklu līga. Vasaras kauss” koncertprogrammu. Pats humoristiskais “Smieklu Līgas” koncerts, kurā piedalīsies desmit labākās projekta komandas, notiks “Dzintaros” 23.jūlijā.

Tāpat atklāšanā uzstāsies vislabākie Ukrainas dziedātāji un mūziķi, kas prezentēs muzikālā koncerta “Jurmaleto” programmu, kas norisināsies Jūrmalā 24.jūlijā.

Populārais duets Potaps un Nastja, kura dziesmas no galvas zina miljoniem fanu visā pasaulē, izpildīs savus labākos hitus. Tīna Karoļ, kas savā laikā iekarojusi “Jaunā viļņa” skatuvi, priecēs Rīgas iedzīvotājus un viesus ar savām labākajām dziesmām. “Eirovīzijas” 2004.gada konkursa uzvarētāja Ruslana neatstās vienaldzīgu nevienu no klātesošajiem. Viņas draivs un enerģija paspējuši uzlādēt visu Eiropu. Jauniešu duets “Vremja i Steklo” liks dejot pat viskonservatīvākajiem latviešiem. Grupas videoklipiem internetā ir jau vairāk nekā 900 miljonu skatījumu. Viņu mūzika ar saviem ritmiem apbur klausītāju no pirmajām skanēšanas sekundēm. Oļa Poļakova – jautrā, efektīvā un ar lielisku humora izjūtu apveltītā galvenā valsts “Superblondīne” demonstrēs savus spilgtākos numurus un visekstravagantākos tērpus.

 

Pēc lielo humora un mūzikas svētku beigām notiks slēgtais vakara pasākums vienā no pilsētas labākajiem restorāniem Terrace Riga, kas atrodas uz jumta ar gleznainu skatu uz Vecpilsētu. Atklāšanas vakara pasākumā uzstāsies grupa Mozgi Potapa muzikālais deju projekts. Par pasākuma sensacionālākajiem viesiem kļūs populārā Krievijas humoristiskā komanda “Uezdnij gorod”, kas uzstāsies arī uz Dzintaru koncertzāles skatuves programmā “Smieklu līga. Vasaras kauss”.

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?