18 gadīgā meitene spērusi nopietnu lēmumu: VIŅA PĀRDOD SAVU NEVAINĪBU par 1milj. euro!!

No jaunām meitenēm arvien biežāk var dzirdēt par savu nevainību pārdošanu, bet biežāk tas ir uztverts kā joks. Līdz šīs idejas realizācijai par laimi tiek retais, bet tomēr šādi gadījumi mēdz būt. īs stāsts ir par 18 gadīgo Aleksandru Hefrenu no austrumu eiropas. Viņa nolēmusi spērt nopietnu soli: meitene pārdod savu nevainību, lai par šo naudu nopirktu vecākiem māju. Mērķis, protams, cēls, bet šāds gājiens…

Aleksandras vecākus grasās izviests no mitekļa, tādēļ meitene vēlas iegūt naudu un nopirkt vecākiem skaistu, lielu māju.

Aleksandru uz šo lēmumu pamudināja, kāds filmas stāsts, ka galvenā varone tiešī tādā veidā ieguva iecerēto naudu.

Meitenes vecāki nav lietas kursā par viņas pārgalvīgo gājienu iegūt naudu. Aleksandra vienskārši vēlas, lai vecāki netiktu izmesti uz ielas. Meitene plāno savu nevainību izlikt akcijās ar pirmo likmi 800 tūkstošus euro, taču viņa cer, ka summa varētu palielināties līdz 1 milj.euro.

Meitene uzskata, ka šajā situācijā nav vietas emocijām, tas ir vienkārši bizness. Lai viņa justos labi viņai pirms dzimumakta vienkārši jāiedzer glāze vīna. Bet vai viņa saprot uz, kādu risku viņa iet?

Intervijas laikā viņa atzinās, ka ir gatava iet uz visu, lai iegūtu vēlamo naudas summu vecākiem, taču par briesmām meitene nav aizdomājusies. Arī nav aizdomājusies par to, ka sekss ar nepazīstamu vīrieti var kaitēt viņas veselībai.

Pagaidām nav zināms vai jaunietei ir izdevies pārdot nevainību, kādam svešiniekam. Ir ļoti žēl, ka aizvien vairāk meiteņu izvēlas naudas iegūšanai šādu briesmīgu veidu – intīmas attiecības ar svešinieku, kurš maksā visvairāk.

AVOTS

1 Comment
  1. viņa tak ir nesmuka.

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?