12 gadīgie Siāmas dvīņi atsakās atdalīties!

Siāmas dvīņi atsakās atdalīties!

Vai Jūs zināt, no kurienes nāk nosaukums “Siāmas dvīņi” ? Pirmie reģistrētie, saaugušie siāmas dvīņi piedzima pilsētā Siāma! Viņus sauca Eng un Čang Bankeri! Zēni savu dzīvi saistīja ar cirku un ieguva iesauku dvīņi no Siāmas jeb Siāmas dvīņi. Līdz pat šodienai tā sauc bērnus kuri piedzimst saauguši kopā. Pasaulē tādu saaugušu bērnu ir diezgan maz un pat medicīna ir lielu soli priekšā, tāpēc atdalīšanas operācija (ja tāda ir iespējama) ir veiksmīga. Bet lūk, brāļi no Indijas nemaz nevēlas, lai viņi tiktu atdalīti.

Siāmas dvīņi atsakās atdalīties!
12 gadus jaunie zēni Shivram un Shivanath, visu savu dzīvi ir pavadījuši ciemā, netālu no pilsētas Raipur. Zēni ir saauguši vidukļa daļā. Zēniem katram ir sava sirds un plaušas, kā arī divas rokas, bet vēders kopīgs. Viņiem ir divas galvas un divas kājas. Ir vērts atzīmēt, ka Shivanath un Shivram ir ļoti atšķirīgi raksturi. Pārsteidzoši, ka tiklīdz runa sāka iet par atdalīšanu abi vienbalsīgi paziņoja, ka to nevēlas un nedarīs.

Siāmas dvīņi atsakās atdalīties!

Viņi arī norādīja, ka šī vēlme nemainīsies arī nākotnē: dvīņi vēlas visu savu dzīvi pavadīt kopā tādi kādi viņi arī ir. Mediķi uzsver, ka šī atdalīšana būtu veiksmīga un nav nekāda riska nevienam no brāļiem, kā mēdz būt retu reizi siāmas dvīņiem. Zēni apgalvo, ka viņiem viss ir lieliski un neparastā dzīve viņus pilnībā apmierina. Viņi ir laimīgi arī bez operācijas un lūdz likt viņus mierā.

Siāmas dvīņi atsakās atdalīties!
Mācībās zēni neatpaliek un domstarpības viņu starpā ir ļoti reti un pats galvenais, visā viens otram palīdz. Uz mācību iestādi viņi dodas ar velosipēdu. Bet staigāt ar kājām ir sarežģīti, jo vajag noturēt balansu un līdzsvaru. Bet puiši ir atraduši risinājumu: bieži pārvietojoties ar kāju un roku palīdzību, kas ir ātri un ērti abiem. Vecāki stāsta, ka, ja piemēram viens no viņiem vēlas kur iet, bet otrs pagulēt uz dīvāna, viņi vienmēr atradīs kompromisu. Māte un tēvs atbalsta dēlu izvēli operācijas sakarā: ja nevēlas, tātad nebūs.

Siāmas dvīņi atsakās atdalīties!
Lai gan ģimenes izvēle ir ļoti skaidra, ārsti nepārstāj viņus pārliecināt. Viņi argumentē ar to, ka visas problēmas radīsies vēlāk. Jā, viss pagaidām ir kārtībā, jo abu bērnu intereses ir līdzīgas. Pastāv liela iespējamība, ka vēlme dzīvot atsevišķi radīsies tad, kad Shivanath un Shivram kļūs pieauguši. Jo vecāki kļūs bērni, jo mazāk veiksmīga kļūs to atdalīšanas operācija. Tikmēr, kamēr vecāki dzīvo ar cerību par lielisku bērnu nākotni, brāļi savu laiku pavada spēlējot aktīvas spēles, palīdz un rūpējas viens par otru, un turpina apliecināt to, ka viņiem viss ir labi un viņi ir laimīgi.

Pats pārsteidzošākais ir uzticība un pazemība.

 

1 Comment
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?