10 soļi līdz pozitīvai domāšanai un laimīgai dzīvei

10 soļi līdz pozitīvai domāšanai un laimīgai dzīvei

1. Pozitīvi cilvēki negaida labāku dienu- viņi to rada paši!

”Cerības”, ”gadījums”, ”cerība uz izdošanos”- pasīvas domāšanas vārdi, šie vārdi nekad nebūs pozitīva cilvēka vārdu krājumā. Viņi, kā parasti, ļoti aktīvi darbojas savas dzīves veidošanā. Pozitīvi cilvēki strādā pie tā, lai izmainītu apkārtējo pasauli, lai grūtos brīžos justos labāk, viņi negaida labvēlīgu zvaigžņu stāvokli.

2. Pozitīvi cilvēki viegli šķirās no liekā!

Daudzi cilvēki līdz pēdējam turas pie savām mīļākajām idejām, lietām un pat cilvēkiem, tērējot uz to savus labos spēkus un enerģiju. Pozitīvi cilvēki ar vieglu sirdi atlaiž lieko un nevajadzīgo, līdz tikko saprot, ka tas traucē viņiem dzīvot.

3. Pagātnei ir jāpaliek pagātnē.

Labajām un sliktajām atmiņām ir jāpaliek tieši tur, kur viņām ir vieta- pagātnē. Pozitīvi cilvēki nekavējas atmiņās par vecajiem- labajiem laikiem, jo viņiem vienkārši tam nav laika, viņi strādā un veido tagadējo dzīvi un attiecības. Negatīva pieredze netiek iz\mantota kā mācība, vai nožēlai, bet gan iemeslu analīzei un mācības gūšanai, kā nākamais pakāpiens uz labāku nākotni.

4. Pateicība- pozitīva cilvēka otrs vārds!

Pozitīvi cilvēki nepievērš uzmanību šķēršļiem, bet ir gatavi pateikties Dievam, Liktenim un Dzīvei par katru soli dzīvē. Par katru dienu, kura ir pilna ar notikumiem, smaržās un sajūtām. Viņi dzīvi redz kā lādi- pilnu ar dārgumiem.

5. Pozitīvi cilvēki sakoncentrē uzmanību uz iespējām, nevis uz ierobežojumiem.

Optimisti parasti cenšas saskatīt ko viņi var izdarīt, nevis ko viņi varētu nedarīt. Tie meklē iespējas un risinājumus, nevis ieciklējas uz to, kas nav iespējams. Pat neveiksmes gadījumā viņi meklē jaunas iespējas un mēģina no jauna un necenšas novelt visu atbildību uz iepriekšējo neveiksmīgo mēģinājumu.

6. Pozitīvi cilvēki neļauj bailēm ietekmēt savu dzīvi!

Tie, kuri atrodas savu baiļu un aizspriedumu varā, nekad nespēs dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Pozitīvi cilvēki, saprāta robežās, neļauj bailēm no nezināmā nenogaršot kādu eksotisku ēdienu, vai apceļot nezināmu valsti, vai arī sākt nodarboties ar kaut ko jaunu.

7. Pozitīvi cilvēki daudz smaida!

Šī ir pati raksturīgākā viņu iezīme un tā visiem ļoti patīk. Pozitīvi cilvēki ne tikai paši vienmēr ir lieliskā noskaņojumā, bet kaut kādā nezināmā veidā uzlabo omu arī apkārtējiem. Optimisms, viegla attieksme pret dzīvi, lieliska humora izjūta, ironija- visas šīs īpašības ir raksturīgas šādiem cilvēkiem. Viņiem ir augsta pašizpausme, bet viņi atsakās sevi uztvert pārāk nopietni.

8. Komunikabilitāte!

Grūti iedomāties, ka pozitīvs cilvēks ir kluss, sevī noslēgts, ar garlaicīgu dzīvi. Šādi cilvēki mīl kontaktēties ar cilvēkiem, un prot to lieliski darīt, iepazīstas ar jauniem cilvēkiem un vienmēr atrodas sabiedrībā. No viņiem jūs nedzirdēsiet baumas un apspriešanu, no viņiem drīzāk sagaidīsiet labus padomus uz reālu palīdzību.

9. Pozitīvi cilvēki zin, kas ir ciešanas un nelaime!

Viena no lielākajām kļūdām ir domāt, ka pozitīvi cilvēki vienmēr ir laimīgi. Tas pilnīgi un noteikti tā nav, nevar uzzināt, kas ir gaisma, ja neesi bijis tumsā, tāpat kā nevar zināt labumu, ja nesalīdzina to ar ļaunumu, pozitīvi cilvēki arī pārdzīvo un skumst. Viņi lieliski zin, kas ir negatīvas emocijas, bet apzināti izvēlās gaišos ceļus.

10. Pozitīvi cilvēki ir atbildīgi par savu dzīvi!

Pozitīvi cilvēki pārāk sevi ciena, lai audzētu sevī upura kompleksu. Viņi nekad nežēlojas par sliktiem priekšniekiem, sliktu partneri attiecībās. Viņi nekad nevainos citus savās neveiksmēs, vai arī kādus kosmiskos spēkus. Viņi paļaujas tikai uz saviem spēkiem.

 

 

 

 

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?