10 ŠOKĒJOŠI SEKSA RITUĀLI

10 ŠOKĒJOŠI SEKSA RITUĀLI

Seksa rituāli uz mūsu planētas ir ļoti daudz, un katrai tautai tie ir savādāki. Kādam tas liekas par dzīves normu, bet kādu šie rituāli šokē.

1. Trombiansku salu iedzīvotāji seksa spēļu laikā viens otram apgrauž skropstas.
2. Korejieši, lai pastiprinātu vīrieša uzbudinājumu, ar adatu dur dzimumlocekļa saknē.
3. Panapas ciltī, kas atrodas Mikronēzijā, sievietes stimulē ar lielu, adatainu skudru. Šīs skudras iepriekš savāc burkā un seksuālo glāstu laikā uzliek sievietei uz klitora. Dažās āfrikas ciltīs šādas pašas adatainas skudras priekšspēles laikā like uz dibena, kas pēc kodieniem pārvēršas par vienu vienīgu erogēno zonu.
4. Sironio ciltī, kas atrodas Austrumbolīvijā, pirms seksa vīrietis un sieviete attīra viens otru no utīm, blusām un ērcēm. Un, lai uzbudinātos vairāk, iemīļotie tās aped. Tika uzskatīts, ka šīs pramses palikušas no pērtiķiem. Bet pēc veiktajiem pētījumiem atklājās, ka utīm, kas mīt tajā apkārtnē, piemīt spēcīgs uzbudinošs efekts, pateicoties kuram šīs cilts iedzīvotāji var nodarboties ar seksu vairāk kā 6 stundas katru dienu.
5. Zimbabves iedzīvotājiem ir ļoti sauss sekss. Sievietes pirms seksa noslauka savus dzimumorgānus ar speciālām zālītēm, kas rada sausumu.

Nevainības laupīšana dažādās pasaules valstīs:
1. Islāma valstīs (Sauda Arābija, Ēģipte, Kuveita) pastāv nevainības laupīšanas rituāls, kurā līgavas jaunavības plēvi pārplēš ar labās rokas pirkstu, kas aptīts ar baltu audumu. Ar sarkanu krāsu nokrāsoto audumu parāda visiem kāzu svinību viesiem. Tajā brīdī līgava pēdējo reizi parāda savu seju un uzvelk parandžu.
2. Ekvatoriālās Āfrikas cilts jaunavas sūta uz džungļiem, lai nevainību viņām atņemtu gorillas tēviņš. Ja meitene nespēj savaldzināt gorillu, tad neviens viņu negribēs precēt uzskatot, ka pat gorilla viņa nav iepatikusies. Bet, ja gorillas tēviņš viņu izvaro un stipri sakropļo meiteni, tā tiek uzskatīta par labu zīmi, un viņa bez grūtībām atradīs sev vīru.
3. Zakajevas ciltī, Sumatras salā, ar meitas nevainības laupīšana nodarbojas tēvs, kuram palīdz līgavas onkuļi, visi mates un tēva brāļi, neatkarīgi no to vecuma.
4. Dažu Āfrikas cilšu mazām meitenēm aizšuva maksti, to atvēra tikai pirms kāzām vecāko sapulcē.
5. Papua-Jaungvinejā meitenes nevainību laupīja augsts priesteris. To viņš izdara ar koka nazi, pēc tam viņu pārbauda divi vīrieši. Tikai pēc šāda rituāla viņa varēja iziet pie vīra.

2 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?