10 iemesli, kāpēc vajadzētu brokastot

10 iemesli, kāpēc vajadzētu brokastot

1. Smadzenēm.
Rīta ēšanas reize ir nepieciešama mūsu smadzenēm, lai labāk koncentrētu uzmanību un saglabātu informāciju.

2. Imunitātei.
Zinātniskie pētījumi ir pierādījušī, ka cilvēks, kas ir pieradis brokastot, mazāk pakļaujas stresam un tam ir stiprāka imunitāte, salīdzinājumā ar cilvēkiem, kuri atsakās no rīta maltītes.

3. Drošībai.
Pēc statistikas, cilvēki, kas regulāri brokasto, retāk cieš autoavārijās.

4. Produktivitātei.
Ja jums priekšā saspringta, grūta diena, tad labi pabrokastojiet un ķerieties pie darba. Jūs esat radījuši sev enerģijas rezervi, kas paaugstinās jūsu produktivitāti par 30 %.

5. Organisma aktivēšanai.
Nedomājiet, ka paliksiet resnāki, ja no rīta uzņemsies papildus kalorijas. Tieši otrādi – jo agrāk jūs pabrokastosiet, jo agrāk jūsu organisms pamodīsies un sāks strādāt. Rīta kalorijas nekad nepārvēršas taukos, bet tiek izmantotas pilnībā.

6. Enerģijai.
Ja pusi dienas neko neēdat, tad liedzat sev enerģētisku devu.

7. Izsalkuma kontrolei.
Amerikāņu speciālisti apgalvo, ka brokastīs ēst olas, tad dienas laikā nejutīsies tik izsalcis un līdz ar to ēdīsiet mazāk. Ja ēdīsiet brokastīs rīsus, griķus vai auzu pārslas, tad dienas laikā apēdīsiet mazāk treknu ēdienu.

8. Skaistumam.
Ja jūs nebrokastojat, tad neļaujat pamosties vielmaiņas procesiem un jūsu organismam, kas tā vietā, lai aktīvi ķertos pie tauku dalīšanas darbiem, visu atliek uz vēlāku. Tieši tāpēc jūs pieņematies svarā.

9. Lai sāktu vingrot.
Nu kā gan likt sev pabrokastot no rīta, ja tik ļoti vēl gribas gulēt? Pacentieties sev un savai ģimenei izstrādāt speciālu ēšanas shēmu. Piemēram, pēc rīta vingrošanas vai skrējiena organisms un arī pats neatteiksieties no kaut kā garšīga, lai atjaunotu patērētas kalorijas.

10. Brokastis uzlabo garastāvokli.
Nekas tā neuzlabos garastāvokli no rītiem kā garšīgas brokastis. Bez tam, rīta maltīte mierīgā gaisotnē palīdz sakopot domas un noskaņoties visai dienai.

avots: http://surfingbird.ru/

0 Comments
Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

2018

Log in with your credentials

Forgot your details?